• Język: Polski Polski
  • zmień

Język:

Haft komputerowy - BarnaBee

Marka BarnaBee to prężnie rozwijający się producent naszywek i odzieży znakowanej istniejący na rynku od 2009 r.

Głównym obszarem naszej działalności jest haft komputerowy, w którego zakresie stale się rozwijamy dążąc do perfekcji.

Produkcja odbywa się w wysoko wyspecjalizowanym parku maszynowym, który pozwala na tworzenie zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych projektów dostosowanych do potrzeb klienta. Pomysł na markę zrodził się z zamiłowania do detali oraz mundurów. 

Nasza przygoda w branży hafciarskiej rozpoczęła się od produkcji naszywek, a oferta ograniczała się do produktów przeznaczonych dla służb mundurowych. Wraz z nabywanym doświadczeniem nieustannie poszerzamy zakres naszych usług, czego następstwem jest wykorzystywanie nowych metod oraz technik produkcji.

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w znakowaniu odzieży metodą bezpośredniego haftu oraz nadrukuAktualnie oferta sklepu obejmuje naszywki, odzież i akcesoria przeznaczone dla określonych grup zawodowych. Ponadto wykonujemy projekty indywidualne w wybranej przez klienta formie.

Odbiorcami naszych produktów są członkowie służb mundurowych, miłośnicy militariów. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i oczekiwania klientów, a co za tym idzie dbałość o szczegóły i precyzję w wykonaniu produktów. Naszą misją jest sprostanie potrzebom klientów oraz utrzymanie wysokiej jakości produktów i ugruntowanie się w czołówce branży hafciarskiej.

Szybki kontakt
Zadzwoń: 507 059 766
Napisz: sklep@barnabee.pl
NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z AKTUALNOŚCIAMI W NASZYM SKLEPIE.

Kontakt
  • EPS STUDIO Łukasz Hynek
  • 1 Maja 4
  • 42-200 Częstochowa
  • tel: 507 059 766
  • email: sklep@barnabee.pl
O sklepie
BARNABEE - haft komputerowy, naszywki, koszulki, bluzy - to tylko część naszych możliwości. Zapraszamy do kontaktu!

BARNABEE_pl